RK73G2ATTD7323C
MFR.Part #
RK73G2ATTD7323C
JLCPCB Part #
C7340482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS