RK73G2ATTD7323F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7323F
JLCPCB Part #
C6182047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS