HV732ATTD2103D
MFR.Part #
HV732ATTD2103D
JLCPCB Part #
C4301593
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS