SG73G2BTTD84R5D
MFR.Part #
SG73G2BTTD84R5D
JLCPCB Part #
C7310715
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS