RK73G2ATTD3323C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3323C
JLCPCB Part #
C6648673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS