RK73H1JTTD2212D
MFR.Part #
RK73H1JTTD2212D
JLCPCB Part #
C2577075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS