RN73H1JTTD2102B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2102B10
JLCPCB Part #
C3963910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS