RK73G2ATTD2213D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2213D
JLCPCB Part #
C6181918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS