SG73P2ATTD5100D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5100D
JLCPCB Part #
C3963135
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS