RK73G2ATTD2213F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2213F
JLCPCB Part #
C7340323
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS