RK73B2ERTTD334J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD334J
JLCPCB Part #
C2595797
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS