RK73G2ATTD2613D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2613D
JLCPCB Part #
C5724809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS