RK73G2ATTD2213C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2213C
JLCPCB Part #
C7340321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS