RK73G2ARTTD2433C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2433C
JLCPCB Part #
C7340094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS