SG73P2ERTTD9101F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9101F
JLCPCB Part #
C6678132
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS