RN73H1JTTD9422F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9422F50
JLCPCB Part #
C4243538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS