SG73G1JTTD6203C
MFR.Part #
SG73G1JTTD6203C
JLCPCB Part #
C6220497
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS