SG73P1EWTTP18R0F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP18R0F
JLCPCB Part #
C4360107
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS