RN73R2ATTD5301D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5301D10
JLCPCB Part #
C4281591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS