ERJ-HP6F1602V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1602V
JLCPCB Part #
C7273858
Description
-55℃~+175℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS