RK73G2ARTTD1743F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1743F
JLCPCB Part #
C6647950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS