RK73H1JTTD6201F
MFR.Part #
RK73H1JTTD6201F
JLCPCB Part #
C139049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS