SG73P2ETTD3R83F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3R83F
JLCPCB Part #
C3948946
Description
-55℃~+155℃ 3.83Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS