RN73R1JTTD18R9B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD18R9B50
JLCPCB Part #
C4091418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS