SG73P1EWTTP5602F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5602F
JLCPCB Part #
C4294810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS