RN73H1JTTD3160C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3160C50
JLCPCB Part #
C4325020
Description
100mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS