RK73G2ARTTD1743D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1743D
JLCPCB Part #
C5874109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS