RK73G2ARTTD1101F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1101F
JLCPCB Part #
C7340009
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS