RN73H2ETTD7682A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7682A25
JLCPCB Part #
C4000906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS