RK73H1ETTP6812D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP6812D
JLCPCB Part #
C2576070
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS