HV731JTTD1652F
MFR.Part #
HV731JTTD1652F
JLCPCB Part #
C4315817
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS