RK73G1ETTP16R9D
MFR.Part #
RK73G1ETTP16R9D
JLCPCB Part #
C2580986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS