RN73R2ATTD2131F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2131F50
JLCPCB Part #
C2502793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.13kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS