CRGS0805J8K2
MFR.Part #
CRGS0805J8K2
JLCPCB Part #
C4062192
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS