RK73G1JTTD25R5D
MFR.Part #
RK73G1JTTD25R5D
JLCPCB Part #
C4285648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS