RN73H2ETTD4122F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4122F25
JLCPCB Part #
C4077048
Description
250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS