AF0603FR-0761K9L
MFR.Part #
AF0603FR-0761K9L
JLCPCB Part #
C6499402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS