RN73R2BTTD34R8B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD34R8B25
JLCPCB Part #
C2548440
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS