SG73S2ETTD7502D
MFR.Part #
SG73S2ETTD7502D
JLCPCB Part #
C4176980
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS