SR731ETTP5R1G
MFR.Part #
SR731ETTP5R1G
JLCPCB Part #
C2600156
Description
-55℃~+150℃ 167mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS