SLR1TTE752J
MFR.Part #
SLR1TTE752J
JLCPCB Part #
C4279462
Description
-55℃~+180℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS