RK73G1ETTP9760D
MFR.Part #
RK73G1ETTP9760D
JLCPCB Part #
C2579306
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS