RK73G1ETTP9760C
MFR.Part #
RK73G1ETTP9760C
JLCPCB Part #
C2580921
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS