SG73S2ATTD5602F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5602F
JLCPCB Part #
C4237076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS