RN731JTTD97R6F25
MFR.Part #
RN731JTTD97R6F25
JLCPCB Part #
C4246183
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS