ERJ-H2CF1R69X
MFR.Part #
ERJ-H2CF1R69X
JLCPCB Part #
C5634570
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.69Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS