RK73B1ERTTP131J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP131J
JLCPCB Part #
C2594797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS