RK73G1ETTP1623C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1623C
JLCPCB Part #
C2580340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS