RK73G1ETTP1603C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1603C
JLCPCB Part #
C4030343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS