RK73H1ETTP3742D
MFR.Part #
RK73H1ETTP3742D
JLCPCB Part #
C2576229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS